Sumed Sabancı Üniversitesi Mezunlar Derneği

SÜMED Yeni Yönetim Kurulu Göreve Başlıyor

Mezunu olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğumuz Sabancı Üniversitesi’nin mezunlar derneği SÜMED’in 8 Ocak 2017 tarihinde yapılan Genel Kurul sonuçlarına göre seçilen yeni yönetim kurulu adına sizlere bu mesajı yazarken derin bir heyecan duyuyorum. Bir kısmı önceki iki sene boyunca hizmet vermiş, bir kısmı ise heves ve azimleri ile göreve yeni talip olmuş mezunlardan oluşan yönetim kurulumuzun ortak amacı SÜMED’e gönüllü olarak katkı verebilmek ve camiamızı güçlendirebilmektir.

Bu vesile ile bir önceki yönetim kurulundaki mezunlarımıza emek ve katkıları için teşekkür etmek istiyorum. Onların başlatmış olduğu birçok başarılı uygulamayı devam ettirmek ve geliştirmek gayesindeyiz.

Attığımız her adımda hem destek hem önerileri ile yanımızda olan, mezun olduğu üniversitesinin mezunlar derneğine sahip çıkan, bugün bile Sabancı Üniversitesi’nde an itibari ile okuyan öğrenci sayısının iki katından kalabalık olan bir mezun kitlesinin de bu yolda yanımızda yürüyeceğini hayal ediyoruz.

Hepimiz yenilikleri, cesareti ve diğer üniversitelerden farklı olması nedeni ile Sabancı Üniversitesi’ni seçmiş kişiler olarak, var olan tüm mezun dernekleri arasında sıyrılabilen, cesur, duyarlı, atılımcı ve farklı bir derneği var edebilecek kudretteyiz. Umarım önümüzdeki bu iki yılda sizinle bunu başarmanın mutluluğunu paylaşırız.

En kısa zamanda buluşmak, daha yakından tanışmak ve çoğalarak güçlenmek dileği ile.

 

[row][paragraph_left]  [/paragraph_left][third_paragraph] SUMED Yönetim Kurulu Adına,
Zeynep BAHAR ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı [/third_paragraph][/row]

[button link=”https://sumed.org.tr/hakkimizda/sumed-yonetim-kurulu/” size=”default” icon=”fa-th-list” side=”left” target=”blank” color=”035474″ textcolor=”ffffff”]Yönetim Kurulu[/button]

DUYURULAR