Sumed Sabancı Üniversitesi Mezunlar Derneği

Geleneksel SÜMED İftar Yemeği – 2017

SÜMED Geleneksel İftar Yemeği sofralarında birlikteliğimize dair yaşadığımız mutluluk, bu sene, paylaşarak artıyor. Onlar Kardeşlerimiz Sosyal Sorumluluk Projesi’ne destek olmak için bir araya geleceğimiz iftar yemeğinde seni de sevdiklerinle birlikte aramızda görmek istiyoruz.

İki mezunumuzun; köylerdeki ilkokul öğrencilerinin eğitimlerine destek sağlamayı hedefleyerek hayata geçirdiği Onlar Kardeşlerimiz Sosyal Sorumluluk Projesi ile, 2011 yılından bu yana İstanbul, Düzce, Hatay, Hakkari, Ordu, Bayburt, Diyarbakır ve Sakarya gibi şehirlerde okul ziyaretleri gerçekleştirildi ve Onlar Kardeşlerimiz Kütüphaneleri kuruldu. Daha çok öğrenciye ulaşmak ve imkanları kısıtlı olan bu öğrencilerin bilgiye ulaşımına destek olmak için kurulan kütüphanelerin sayısını arttırabilmeyi amaçlayan Proje, tamamen gönüllülük esaslı faaliyetler yürütmekte.

SÜMED Geleneksel İftar Yemeği’ne katılarak küçük kardeşlerimiz için bir fark yaratabilir, aynı zamanda da mezunlarımızın bu anlamlı girişimlerine destek olabilirsin.

Proje ile ilgili daha fazla bilgi için https://www.facebook.com/OnlarKardeslerimiz/

Katılım kaydı ve rezervasyon için:

  • Katılım ücretini, 100 TL olarak, banka kartı ya da kredi kartınla bu link üzerinden,

veya

  • 90 TL olarak, SÜMED Akbank hesabına havale yapman yeterli. (Açıklama kısmına ‘İsim ve Soyadını’ girerek – IBAN: TR87 0004 6007 1388 8000 0667 14)

DUYURULAR